צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דניאל רומי קדוש - אודות

 
 
מעצב האופנה הצעיר דניאל רומי קדוש הוא ללא ספק כוכב עולה בעולם האופנה הישראלי. הוא מציע קולקציות יוקרתיות ואופנתיות של שמלות כלה וחליפות חתן, בצירוף של מבחר אביזרים יצירתיים שישלימו את המראה הכללי של החתן והכלה, דוגמת נעליים, תיקים ותכשיטים.

שנים של ניסיון בעיצוב
דניאל רכש את רזי המקצוע בבית הספר לאופנה מרנוגני שבמילאנו, איטליה, הנחשב לאחד המובילים בעולם. הניסיון המקצועי שלו מגיע מעבודה בבתי האופנה העילית הבולטים באירופה, ובדגש על תחום הלבשת חתנים וכלות. כיום מחזיק דניאל בשני תארים לעיצוב אופנה וטקסטיל ויש מאחוריו ניסיון עשיר בעבודה בחברות האופנה המובילות בעולם.

הסטודיו המדובר בתל אביב
דניאל רומי קדוש לא זנח גם את ישראל, ופתח את הסטודיו שלו במרכז תל אביב, ברחוב בן יהודה. במקום תוכלו לעצב שמלת כלה וחליפת חתן על פי הטרנדים האירופאים החמים ביותר. יצירותיו של דניאל משכו את תשומת לבם של סלבריטאים רבים בארץ, ובהם: שרית חדד, צביקה פיק ובנותיו, זהבה בן ורבים נוספים.

קו עיצובי פורץ דרך
דניאל מציג בכל עונה שלוש קולקציות יצירתיות, המביאות לידי ביטוי את יצירתיותו פורצת הדרך ואת המגמות החמות ביותר בעולם האופנה העילית. כל השמלות והחליפות מעוצבות באופן פרטני למידות של החתן והכלה, תוך שילוב טקסטורות ייחודיות ועיצובים חדשניים. כל לקוח נהנה מכל תשומת לבו של דניאל, שמקשיב ללקוחותיו ודואג להיענות לכל צורכיהם.

אתם מוזמנים לפגישת היכרות עם דניאל על כוס יין בסטודיו המזמין שלו בתל אביב. לתיאום חייגו: 053-4363285.
 
 
 
שמלות כלה בתל אביב